Základní škola Ludslavice,

Ludslavice 90
768 52 Míškovice

T.: 573 396 419
T.: 603 971 379 (Školní družina)
T.: 571 895 114 (Školní jídelna)
E.: zs.ludslavice@volny.cz

Datová schránka: ct3xgk7
IČO: 750 20 980
Bankovní spojení:
27- 1495200227/0100

Ukázat na mapě
ukázat na mapě

Naše úspěchy

škola

Matematická olympiáda

28.6.2012

Ve středu 6. června 2012 se uskutečnila na 1. ZŠ v Holešově matematická olympiáda pro žáky 4. ročníků.

Za naši školu se olympiády zúčastnil J. K., umístil se na 3. - 4. místě.

Blahopřejeme!

Výtvarná soutěž

28.4.2012

Naši žáci I. N., V. Č. a L. D. získali ocenění svých výtvarných prací na téma "Mé toulky přírodou."  Soutěž hodnotili pracovníci města Holešova a Střediska volného času TYMY. Oceněné práce byly vystaveny v prostorách holešovského zámku po dobu konání "Chovatelské přehlídky trofejí" ve dnech 4. až 6. května 2012. Ocenění autoři byli vyhlášeni 4. května 2012 starostou města Holešova, PaedDr. Z. J., při zahájení výstavy.

SPONZORSKÉ DARY

29.12.2011

1.  KOBEREC DO ŠKOLNÍ DRUŽINY - rodiče žákyně.

Děkujeme.

11.2.2012

2. FINANČNÍ DAR NA PLAVÁNÍ

Děkujeme  Obecnímu úřadu Zahnašovice  a Obecnímu úřadu Kurovice za finanční sponzorský dar na plavecký

výcvik našich žáků ve školním roce 2011 - 2012.

16.2.2012

3. SLADKÝ DAR

Děkujeme vedení podniku Nestlé Sfinx Holešov za dar v podobě sladkostí, kterými můžeme odměnit děti na

školním karnevalu.

Mgr. M. Pecháčková,

4. Dar dětem ke Dni dětí

Děkujeme paní Ing. Ivě Přikrylové za dárek dětem ke Dni dětí.

5. Sponzorský dar

Děkujeme panu Ing. Lužovi za sponzorský dar na zakoupení odměn nejlepším žákům v atletické soutěži.

Mgr. M. Pecháčková, Mgr. B. Kolářová

6. FINANČNÍ DAR NA PLAVÁNÍ

výcvik našich žáků ve školním roce 2012 - 2013.

7.

Děkujeme Obecnímu úřadu Kurovice a Obecnímu úřadu Zahnašovice za finanční sponzorský dar na plavecký výcvik našich žáků ve školním roce 2013 - 2014.

8.

Děkujeme Obecnímu úřadu Kurovice a Obecnímu úřadu Zahnašovice za finanční sponzorský dar na plavecký výcvik našich žáků ve školním roce 2014 - 2015.

9.

FINANČNÍ DAR NA PLAVÁNÍ

výcvik našich žáků ve školním roce 2015 - 2016.

10.

FINANČNÍ DAR NA nábytek do I. třídy

Děkujeme  panu S. Kojeckému, Obecnímu úřadu Zahnašovice  a Obecnímu úřadu Kurovice za finanční sponzorský dar na nábytek do I. třídy.

11.

FINANČNÍ DAR NA SPORTOVNÍ POTŘEBY

Děkujeme  panu S. Kojeckému za sponzorský dar na nákup sportovních potřeb..

škola

29.12.2011

1.   OVOCE DO ŠKOL

Šestým rokem jsme zapojeni do projektu Ovoce do škol. Žáci pravidelně dostávají zdarma ovoce, které nám dodává firma Wastex Holešov.

2.   RECYKLOHRANÍ

Šestým rokem jsme zapojeni do projektu. Sbíráme drobné elektrospotřebiče, mobilní telefony, baterie. Za elektroodpad získáváme body. Za body jsme zatím získali dvě velké koloběžky.

Děti se tímto projektem učí třídit odpad. Děkujeme všem, kteří nám se sběrem pomáhají.

Mgr. P. Netopilová

3.   INTERAKTIVNĚ NA MALOTŘÍDNÍ ŠKOLE

Jedná se o projekt EU peníze školám financovaný EU a MŠMT.  Všichni učitelé byli do projektu zapojeni, vytvořili 180 DUM (digitálních učebních materiálů). V první etapě jsme pořídili interaktivní tabule do tříd. V další etapě byly vyměněny některé starší počítače. V srpnu roku 2013 byl projekt ukončen.

4.   ZÁJMOVOU ČINNOSTÍ K POTLAČENÍ PATOLOGICKÝCH JEVŮ

Několik let vypracováváme projekty, kterými získáváme peníze od Nadace Děti-kultura-sport. V rámci grantu na podporu školství a zájmové činnosti jsme letos získali finanční prostředky na zakoupení stolu na stolní tenis. V dřívějších letech to byl zahradní minigolf, zahradní dáma, kuželky, člověče nezlob se, florbalové brány a hole, velká sada maňásků.

Ve školním roce 2012/2013 jsme zakoupili žákům z grantu trampolínu.

Mgr. M. Pecháčková

5. CERTIFIKÁT " AKTIVNÍ ŠKOLA"

Spolupracujeme s portálem "Pro skoly", který nabízí žákům, učitelům i ředitelům škol mnoho aktivit. Žáci pod přístupovým heslem maji možnost vyzkoušet si mnoho testů a kvízů.

6. Projekt "Obědy pro děti"

Podařilo se nám získat finanční příspěvek na obědy pro tři žáky.

Mgr. M. Pecháčková, ředitelka školy