Základní škola Ludslavice,

Ludslavice 90
768 52 Míškovice

T.: 573 396 419
T.: 603 971 379 (Školní družina)
T.: 571 895 114 (Školní jídelna)
E.: zs.ludslavice@volny.cz

Datová schránka: ct3xgk7
IČO: 750 20 980
Bankovní spojení:
27- 1495200227/0100

Ukázat na mapě
ukázat na mapě

Naše úspěchy

škola

29.12.2011

1.   OVOCE DO ŠKOL

Šestým rokem jsme zapojeni do projektu Ovoce do škol. Žáci pravidelně dostávají zdarma ovoce, které nám dodává firma Wastex Holešov.

2.   RECYKLOHRANÍ

Šestým rokem jsme zapojeni do projektu. Sbíráme drobné elektrospotřebiče, mobilní telefony, baterie. Za elektroodpad získáváme body. Za body jsme zatím získali dvě velké koloběžky.

Děti se tímto projektem učí třídit odpad. Děkujeme všem, kteří nám se sběrem pomáhají.

Mgr. P. Netopilová

3.   INTERAKTIVNĚ NA MALOTŘÍDNÍ ŠKOLE

Jedná se o projekt EU peníze školám financovaný EU a MŠMT.  Všichni učitelé byli do projektu zapojeni, vytvořili 180 DUM (digitálních učebních materiálů). V první etapě jsme pořídili interaktivní tabule do tříd. V další etapě byly vyměněny některé starší počítače. V srpnu roku 2013 byl projekt ukončen.

4.   ZÁJMOVOU ČINNOSTÍ K POTLAČENÍ PATOLOGICKÝCH JEVŮ

Několik let vypracováváme projekty, kterými získáváme peníze od Nadace Děti-kultura-sport. V rámci grantu na podporu školství a zájmové činnosti jsme letos získali finanční prostředky na zakoupení stolu na stolní tenis. V dřívějších letech to byl zahradní minigolf, zahradní dáma, kuželky, člověče nezlob se, florbalové brány a hole, velká sada maňásků.

Ve školním roce 2012/2013 jsme zakoupili žákům z grantu trampolínu.

Mgr. M. Pecháčková

5. CERTIFIKÁT " AKTIVNÍ ŠKOLA"

Spolupracujeme s portálem "Pro skoly", který nabízí žákům, učitelům i ředitelům škol mnoho aktivit. Žáci pod přístupovým heslem maji možnost vyzkoušet si mnoho testů a kvízů.

6. Projekt "Obědy pro děti"

Podařilo se nám získat finanční příspěvek na obědy pro tři žáky.

Mgr. M. Pecháčková, ředitelka školy