Základní škola Ludslavice,

Ludslavice 90
768 52 Míškovice

T.: 573 396 419
T.: 603 971 379 (Školní družina)
T.: 571 895 114 (Školní jídelna)
E.: zs.ludslavice@volny.cz

Datová schránka: ct3xgk7
IČO: 750 20 980
Bankovní spojení:
27- 1495200227/0100

Ukázat na mapě
ukázat na mapě

Akce školy

28.10.2018

100 let vzniku Československé republiky

Projektový den.

I ve škole jsme slavili 100 let od vzniku naší republiky. Téma tohoto výročí se prolínalo všemi vyučovacími hodinami i prací ve školní družině. Žáci zpívali státní hymnu, někteří žáci si zopakovali státní symboly, ti menší se s nimi teprve seznamovali. Zhlédli  krátký film o prvním prezidentovi T. G. Masarykovi. Vytvořili vlajku, znak, seznámili se s dalšími prezidenty, starší žáci si popovídali o důležitých událostech během stoletého období.

V rámci oslav Obce Ludslavice uspořádala obec pro občany ve škole výstavu, jak se obec měnila v období 1918 - 2018.

My jsme vystavili práce z projektového dne.

Žáci svůj projekt završili recitací básní na oslavách obce.

4.9.2018

Zahájení školního roku

Noví žáci zahájili školní rok na Obecním úřadu v Ludslavicích. Přivítali je pan starosta V. Adamík a pan místostarosta Ing. M. Luža.

16.3.2018

Velký svět techniky

Ve čtvrtek 15. března jsme navštívili Velký svět techniky v Ostravě. Viděli jsme  Svět vědy a objevů, Svět civilizace a Svět přírody.                                                                                                                                                                                                Pro žáky byly připraveny programy: Dopravní prostředky, Geometrický svět a Malý antropolog.
Žáci přicházeli na kloub fungování lidského těla, prolétali se strojem času třeba do pravěku k mamutům, dozvěděli se, co je to vlastně duha nebo bouřka a spoustu dalšího.

16.12.2017

Předvánoční čas v Přerově

V pátek 15. prosince jsme strávili celé dopoledne v Přerově. Źáci prvního a druhého ročníku v ORNISU s programem "Putování k jesličkám" a žáci třetího, čtvrtého a pátého ročníku v přerovském zámku s programem "Vánoce na zámku".

Vánoční posezení u stromečku

I letos žáci a paní učitelky připravili předvánoční program pro rodiče, prarodiče i ostatní příbuzné. Předvedli veselé scénky ze života, zazpívali písničky a koledy, zahráli na hudební nástroje, zatancovali, žáci prvního a druhého ročníku předvedli, co se naučili v kroužku anglického jazyka.

Potěšil nás velký zájem všech.

Poděkování patří panu starostovi Jurovi, který nám umožnil vystoupit v Kulturním sále v Zahnašovicích, a paní Malošíkové, která nám vše připravila.